Пожарот во кој загинаа 14 лица повод за ширење лажни вести

Играњето со емоциите во услови на трагедии е една од главните карактеристки на лажните вести.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Не пропуштајте

„Бостание“

Првата општествена градина „Бостание“ нуди алтернативен и еколошки начин на производство на храна и прехранување на локалното население.

Најгледани видеа

Поврзани видеа