„Сонувајте кратко“ со Дрим шорт филм фестивал

Петта година по ред филмската селекција на Дрим шорт филм фестивал ги обединува стружани.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Не пропуштајте

„Бостание“

Првата општествена градина „Бостание“ нуди алтернативен и еколошки начин на производство на храна и прехранување на локалното население.

Најгледани видеа