Државата ја доживеа досега најтешката сообраќајна несреќа во поновата историја кога кај Ласкарци се преврте автобус во кој загинаа 14 патници

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn