Апелите за безбедност во сообраќајот одекнуваат во празно

На 12 ноември минатата година, Теано Кардула наместо да се забавува со пријателите, ноќта ја поминува во Ургентниот центар на Државната клиника во Скопје откако во неа удира автомобил. Кардула се уште чека повик од Јавното обвинителство за настанот.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Не пропуштајте

„Бостание“

Првата општествена градина „Бостание“ нуди алтернативен и еколошки начин на производство на храна и прехранување на локалното население.

Најгледани видеа

Поврзани видеа

Предложени видеа